Reklama

Kradła piwo na stacji. W jej mieszkaniu znaleziono pistolet

05/03/2020 14:00

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży piwa na jednej ze stacji benzynowych znajdujących się na Krzykach. Zatrzymana w tej sprawie kobieta nie miała przy sobie z dokumentów, a w jej mieszkaniu policjanci znaleźli pistolet.

– Według relacji pracowników stacji benzynowej 42-letnia Ukrainka kilkukrotnie przychodziła tam, żeby kraść alkohol. Kobieta zabierała piwo z półek i wypijała je w toalecie albo uciekała ze stacji bez płacenia za towar – mówi st. sierż. Paweł Noga z KMP we Wrocławiu.


Jak dodaje, Ukrainka nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci pojechali więc z nią do miejsca jej zamieszkania, gdzie znaleźli pistolet i paszport, które należą do jej męża. 42-latka nie potrafiła powiedzieć, gdzie jej mąż jest i kiedy wróci do domu. Okazało się, że kobieta przebywała w Polsce nielegalnie.

Reklama

47-latek został następnego dnia zatrzymany i potwierdził, że broń należy do niego. Nie miał jednak zezwolenia na posiadanie pistoletu. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia.


42-latka została deportowana, a jej mąż trafił do aresztu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości