Reklama

Makabryczny finał libacji na ogródkach działkowych

02/04/2023 22:46

Dwóch mężczyzn i kobieta pili alkohol od rana na ogródkach działkowych w miejscowości Strzelin. W pewnym momencie jedna z osób chwyciła za nóż. Gdy powiadomiono służby, na uratowanie mężczyzny było już za późno. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 2 kwietnia, na ogródkach działkowych w Strzelinie przy ul. Skawińskiej. Podczas trwającej od rana libacji alkoholowej dźgnięty nożem został Dariusz R. Jak ustalił portal TuWroclaw.com, poszkodowany został ugodzony w kolano i tracił krew przez długi czas, zanim zostały wezwane służby. Mężczyzna był reanimowany przez długi czas w miejscu zdarzenia, następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.


- W niedzielę przed godz. 13 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w altance przy ul. Skawińskiej doszło do ugodzenia nożem, w wyniku którego mężczyzna krwawi. Wysłany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Wezwano karetkę pogotowia - przekazuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy strzelińskiej policji. - Policjanci zatrzymali do sprawy 73-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego oraz dwie kobiety, również mieszkanki powiatu strzelińskiego. Zostali oni odprowadzeni w celu przeprowadzenia czynności procesowych. Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny z udziałem prokuratora.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości