Reklama

Między oponami przemycali narkotyki warte miliony. Złapała ich policja

21/11/2017 12:19

Wrocławscy policjanci znaleźli w samochodzie dostawczym przewożącym opony worki z krystaliczną substancją. Łącznie zabezpieczono prawie 44 kilogramy narkotyku, z którego można by wyprodukować 215 tysięcy tabletek ekstazy.  

W ubiegłym tygodniu zatrzymano Jakuba Ś. oraz Kamila K. Obaj mężczyźni są podejrzani o przemycenie z Holandii do Polski znacznych ilości substancji psychotropowych w postaci MDMA. Ich wartość na czarnym rynku wynosi około 2,7 mln. zł i można by z nich wytworzyć 215 tysięcy tabletek ekstazy.


Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci CBŚP pod nadzorem dolnośląskiego wydziału zamiejscowego prokuratury krajowej. Sąd rejonowy dla Wrocławia – Śródmieście zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla obu zatrzymanych. Za zarzucane czyny może im grozić kara grzywny i pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości