Wszystko poszło zgodnie z planem i w nocy z piątku na sobotę most Żernicki został oddany do użytku kierowcom. Ruch przed przeprawą jeszcze przez tydzień będzie odbywał się wahadłowo, bo droga dojazdowa do nowego mostu krzyżuje się z tą do tymczasowego, która musi zostać zlikwidowana.
Demontaż tymczasowej przeprawy oraz dróg dojazdowych do niej potrwa do połowy września. Do tego czasu zrealizowane zostaną także uzupełniające prace remontowe na kładce pieszo-rowerowej. Część rowerowa zostanie zabudowana masą bitumiczną, a piesza - kostką betonową. Prace nie będą kolidowały z ruchem samochodowym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze