Sygnalizacja świetlna na dwóch skrzyżowaniach w ciągu ulicy Traugutta - z ulicami Prądzyńskiego i Mierniczą - została wyłączona.
Wyłączenie spowodowane jest rozbudową sygnalizacji świetlnej na potrzeby obsługi komunikacyjnej nowego osiedla. Zakończenie prac planowane jest na koniec tygodnia, wtedy też powinny zostać uruchomione światła.
Przypomnijmy, że w tym rejonie utrudnienia występowały także w lipcu. Wylot ulicy Mierniczej do Traugutta był zamknięty przez ponad dwa tygodnie, a w tym czasie przebudowano sieć wodociągową, kanalizacyjną i sanitarną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze