Na pl. Hirszfelda, w przenośnej toalecie typu toi toi, wrocławianin znalazł zwłoki 52-letniego mężczyzny. Zmarły prawdopodobnie był bezdomny.
Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek, ok. godz. 8. Wezwani na miejsce policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu. Ciało zostało przekazane wrocławskiej prokuraturze. Przyczynę śmierci wskaże sekcja zwłok.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że była to osoba bezdomna - mówi Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze