Reklama

Nietrzeźwy 19-latek skakał po samochodach

07/10/2019 10:11

Wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o 19-latku, który skakał po zaparkowanych samochodach i i próbował kopać przejeżdżające ulicą pojazdy. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat więzienia.

W środku nocy wrocławscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie, który niszczy pojazdy zaparkowane na jednym ze śródmiejskich podwórek. – Według uzyskanej informacji, młody mężczyzna miał skakać po jednym z aut i zachowywać się agresywnie. Na miejsce skierowani zostali wywiadowcy z komendy miejskiej – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan.


Gdy policjanci dojeżdżali do wyznaczonego przez dyżurnego adresu, zauważyli nastolatka, który biegał po jezdni, wymachiwał rękami i starał się kopać przejeżdżające obok pojazdy. Na widok policjantów zaczął uciekać, został jednak obezwładniony i zatrzymany.

Reklama

Okazało się, że 19-letni mieszkaniec Wrocławia miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Uszkodził m.in. zaparkowaną skodę, powodując straty szacowane na nie mniej niż tysiąc złotych. Policjanci natrafili również na przewrócony motocykl.


19-latek spędził noc w policyjnym areszcie, a jego sprawą zajmie się sąd. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości