Jedna osoba nie żyje, jedna w ciężkim stanie jest w szpitalu - to efekty wypadku, do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę w powiecie wrocławskim.
Na drodze wojewódzkiej nr 346 (Środa Śląska - Gniechowice - Oława) auto osobowe wbiło się w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło po godzinie 3 w nocy tuż za Gniechowicami, przed wsią Owsianka. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny wypadku ani kim jest jego ofiara.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze