Reklama

Pijani mężczyźni ukradli samochód, a potem uderzyli nim w... drzewo

05/05/2018 09:41

Pijani mężczyźni ukradli samochód, a ich przejażdżka zakończyła się na przydrożnym drzewie. Wrocławscy policjanci udzielili pomocy zakleszczonemu w pojeździe kierowcy. Funkcjonariusze ustalili, że w samochodzie był też pasażer, który przed ich przyjazdem uciekł, pozostawiając rannego mężczyznę w aucie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 1.30 w nocy na terenie działania komisariatu policji Wrocław - Leśnica. W samochodzie dostawczym znajdującym się przy ulicy Marszowickiej zastali nietrzeźwego kierowcę. Okazało się, że chwilę wcześniej stracił on panowanie nad pojazdem i uderzył nim w drzewo.


Mężczyzna był zakleszczony w samochodzie, policjanci wezwali więc funkcjonariuszy straży pożarnej i przy użyciu specjalistycznego sprzętu wyciągnięto kierowcę z auta. 36 - latek po udzieleniu pomocy przedmedycznej został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że przed ich przyjazdem z miejsca wypadku oddalił się pasażer pojazdu, pozostawiając rannego kolegę w aucie. Okazało się, że samochód, którym jechali pijani mężczyźni, został przez nich skradziony z jednej z prywatnych posesji na terenie powiatu średzkiego.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania drugiego z mężczyzn. Udało się go odnaleźć i zawieść do szpitala. 24 – latek miał poważne obrażenia wewnętrzne, których doznał podczas zdarzenia. Gdyby jeszcze przez godzinę nie trafił pod opiekę lekarzy, mogłoby to się zakończyć dla niego tragedią.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości