Reklama

Pijany mężczyzna awanturował się i groził mieszkańcom. Swoją złość wyładował na... oponach samochodowych

20/07/2018 11:54

Wrocławscy policjanci zostali skierowani na interwencję, gdzie według zgłoszenia miał awanturować się mężczyzna i grozić nożem mieszkańcom. Podejrzany swoją złość ostatecznie wyładował na czterech oponach zaparkowanego nieopodal samochodu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę chwilę później, w pobliskim podwórzu. Miał przy sobie nóż, był agresywny i pijany. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za zniszczenie mienia oraz stosowanie gróźb karalnych.

Do zdarzenia doszło na wrocławskim Zakrzowie. Świadkowie wskazali policjantom agresywnego mężczyznę - siedział on na podwórku, obok niego leżał nóż. Zgłaszający potwierdził także, że tego właśnie noża mężczyzna używał przed chwilą, niszcząc opony w aucie. Funkcjonariusze od razu zatrzymali mężczyznę. Był agresywny, pijany i groził również policjantom.


Funkcjonariusze obezwładnili agresora, a przeprowadzone badanie wykazało, że ma on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymanym okazał się 29-letni mieszkaniec Wrocławia. Swoim zachowaniem spowodował straty w mieniu w wysokości co najmniej 800 złotych. Na bazie zgromadzonych przez policjantów materiałów usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, oraz stosowania gróźb karalnych, za co grozić mu może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości