Tramwaje nie jeźdzły dziś rano przez ulicę Piłsudskiego. To skutki awarii, do której doszło na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Świdnickiej.
Jak informuje MPK, linie 2, 4, 5, 11, 15, 31, 70 jeździły objazdem przez Podwale, Świdnicką i Teatralną. Na odcinku od placu Orląt Lwowskich przez Arkady do placu Wróblewskiego kursowały zastępcze autobusy.
Awaria została już usunięta, tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze