Reklama

Podczas kontroli drogowej znaleziono dużą ilość narkotyków

11/10/2017 12:54

Policjanci z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie blisko 850 porcji amfetaminy. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej i wtedy okazało się, że oprócz narkotyków w jego samochodzie znaleziono także kilkanaście różnego rodzaju dokumentów, kart bankomatowych oraz innych przedmiotów niewiadomego pochodzenia.

Dzielnicowi z komisariatu policji Wrocław Fabryczna zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej samochód osobowy, którym poruszał się 54-letni obywatel Niemiec, przy którym znaleziono znaczną ilość narkotyków. Specjaliści potwierdzili, że to amfetamina, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 850 porcji handlowych.


W samochodzie znaleziono także kilkanaście różnego rodzaju dokumentów m.in. dowodów osobistych i rejestracyjnych oraz innych dokumentów ze zdjęciem. Funkcjonariusze zabezpieczyli też piętnaście kart bankomatowych na różne nazwiska, telefony komórkowe, tablet, pieniądze w różnej walucie oraz złoto i srebro.

Reklama

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, m. in. pochodzenie ujawnionych przedmiotów i ich możliwy związek z przestępstwami.


O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd, który zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.


Przypomnamy, że w świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
 


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości