Reklama

Policjanci zlikwidowali plantację konopi i zatrzymali dwóch podejrzanych

26/06/2018 11:31

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o przestępstwa narkotykowe. W samochodzie jednego z zatrzymanych znaleźli blisko 500 porcji marihuany, a w jego mieszkaniu – plantacje konopi indyjskich.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością narkotykową komendy wojewódzkiej policji we Wrocławiu przy wsparciu policjantów ruchu drogowego z komendy miejskiej zatrzymali dwóch mieszkańców stolicy Dolnego Śląska w wieku 29 i 43 lat, którzy są podejrzani o przestępstwa narkotykowe.


Policjanci w trakcie prowadzenia działań operacyjnych trafili na trop dwóch osób, które mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Po ich zatrzymaniu okazało się, że 29-latek ma w swoim aucie blisko 500 porcji marihuany. W jego mieszkaniu znaleziono plantację konopi, a konkretnie –  26 roślin. – Podejrzani byli już w przeszłości notowani za podobne czyny. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu – mówi kom. Kamil Rynkiewicz.

Reklama

Młodszy z zatrzymanych mężczyzn usłyszał m.in. zarzuty posiadania narkotyków i przedmiotów służących do ich uprawy, natomiast 43-latek – posiadania i udostępniania środków odurzających.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości