Reklama

Policjanci zlikwidowali plantacje marihuany, zabezpieczając kilkaset roślin

06/06/2018 11:02

Wrocławscy policjanci w ostatnim czasie prowadzili działania mające na celu likwidację plantacji konopi indyjskich. W trakcie akcji zabezpieczono kilkaset roślin, zapobiegając trafieniu do obrotu dużych ilości środków odurzających, które mogłyby zostać z nich uzyskane.

Wrocławscy funkcjonariusze policji w ciągu kilku ostatnich dni wykryli na terenie powiatu wrocławskiego miejsca, gdzie uprawia się konopie indyjskie. W jednym z nich policjanci zabezpieczyli ponad 560 krzewów o różnej fazie wzrostu. Przy plantacji funkcjonariusze znaleźli także konewki, rękawiczki oraz pojemniki z zawartością substancji mogących służyć do nawożenia roślin. – W kolejnym miejscu zabezpieczono kilka krzewów pochodzących z mniejszej plantacji, która również znajdowała się na terenie powiatu wrocławskiego – poinformował kom. Kamil Rynkiewicz.


Obecnie funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą prowadzą działania mające na celu ustalenie tożsamości osób odpowiedzialnych za uprawę konopi. Za prowadzenie tego rodzaju procederu grozi kara do 3, a gdy uprawa mogła by dostarczyć znacznej ilości narkotyku - nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości