Reklama

Policjanci znaleźli 122 doniczki z roślinami konopi i 2 tys. porcji amfetaminy

06/07/2018 13:29

Wrocławscy policjanci w jednym z bloków na terenie miasta znaleźli plantację konopi indyjskich. W mieszkaniu znajdowały się m.in. 122 doniczki z roślinami, blisko 2 tys. porcji amfetaminy, woreczki foliowe i waga elektroniczna.

Funkcjonariusze policji z Wrocławia dostali informację, że w jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska znajduje się plantacja marihuany. Policjanci weszli do mieszkania i w łazience znaleźli 122 doniczki z roślinami konopi, a także blisko 2 tysiące porcji amfetaminy, woreczki foliowe, susz roślinny, woreczek z białym krystalicznym proszkiem, wagę elektroniczną oraz gotówkę.– W lokalu przebywały 3 osoby, dwóch mężczyzn w wieku 31 lat oraz 32-letnia kobieta. Cała trójka została zatrzymana przez policjantów – mówi sierż. Dariusz Rajski.

Wszyscy podejrzani usłyszeli zarzuty m.in. posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi im za to kara pozbawienia wolności do lat 10. Dwie z zatrzymanych osób zostały decyzją sądu tymczasowo aresztowane.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości