Reklama

Policjanci znaleźli w samochodzie ponad 500 porcji amfetaminy

11/06/2018 13:00

Wrocławscy funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli nieoświetlony samochód osobowy, którego kierowca posiadał przy sobie środki odurzające. W jego samochodzie policjanci znaleźli narkotyki oraz urządzenia służące do ich ważenia i porcjowania. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wieczorną porą uwagę policyjnego patrolu z komisariatu Wrocław Krzyki przykuł samochód osobowy, którego kierowca nie miał włączonych świateł. Policjanci postanowili sprawdzić, co się dzieje i zatrzymać auto, którym podróżowali mężczyzna i kobieta. W trakcie kontroli zachowywali się bardzo nerwowo i nienaturalnie. – Kierowca tłumaczył, że nie ma przy sobie żadnych dokumentów, a samochód pożyczył od kolegi. Nie zmyliło to jednak funkcjonariuszy, którzy przeczuwali, że niespokojne zachowanie pary może mieć też inną przyczynę – mówi kom. Kamil Rynkiewicz.

Okazało się, że 28-latek miał przy sobie kilkanaście porcji amfetaminy, kilka porcji marihuany oraz tabletkę ekstazy. W pojeździe ukryte było prawie 490 porcji amfetaminy, waga elektroniczna oraz telefony komórkowe. Mężczyzna po zatrzymaniu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Został wobec niego zastosowany tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za posiadanie narkotyków w znacznej ilości grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości