Wrocławski funkcjonariusz policji w czasie wolnym od pracy zauważył pożar i mężczyznę, którego ubranie się paliło. Policjant zaczął je gasić i udzielił mu pierwszej pomocy.
W środę, 14 marca, około godziny 6:30 funkcjonariusz policji jechał z rodziną ulicą Strońską w stronę ulicy Świeradowskiej i nagle zauważył pożar śmietnika. Po podjechaniu bliżej funkcjonariusz dostrzegł, że w miejscu pożaru leży mężczyzna, którego ubranie zaczęło się palić. Policjant ruszył poszkodowanemu z pomocą i ugasił samochodową gaśnicą palącą się odzież. Następnie udzielił mu pierwszej pomocy. 79-letni mężczyzna z oparzeniami został przewieziony do szpitala. Na miejscu pojawiła się straż pożarna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze