Reklama

Pościg za ukraińskim kierowcą. Jechał po mieście ponad 100 km/h [WIDEO]

09/04/2018 15:31

Policjanci zatrzymali 30-letniego Ukraińca, który brawurową jazdę po mieście, osiągającą prędkość ponad 100 km/h, zakończył uderzając w sygnalizator w rejonie przejścia dla pieszych przy parku Szczytnickim.

Wrocławscy funkcjonariusze policji w czwartek, 5 kwietnia, zauważyli w rejonie ronda Reagana kierowcę, który w trakcie jazdy rozmawiał przez telefon. Gdy chcieli zatrzymać go do kontroli, zaczął uciekać, łamiąc przepisy ruchu drogowego i kilkukrotnie zmuszając innych kierowców do hamowania bądź zmiany pasa ruchu.


Brawurową jazdę, osiągającą  prędkość ponad 100 km/h, zakończył uderzając w sygnalizator w rejonie przejścia dla pieszych przy parku Szczytnickim. Następnie porzucił pojazd i pobiegł w głąb parku. Mężczyznę udało się złapać po trzech godzinach. Został zatrzymany w rejonie swojego miejsca zamieszkania przez funkcjonariuszy pionu kryminalnego. Okazał się nim obywatel Ukrainy, który niedawno przyjechał do Polski.

Reklama



Podczas rozmowy z policjantami 30-latek nie potrafił podać racjonalnych powodów swojego zachowania. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Ukrainiec usłyszał zarzuty m.in. za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości