Groźny wypadek we Wrocławiu. Autobus firmy Michalczewski, która jest podwykonawcą wrocławskiego MPK wjechał w przystanek przy ul. Chińskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Kierowca, który jechał autobusem linii 133 staranował przy ul. Chińskiej m.in. wiatę przystankową, a także biletomat. Z przystanku nie zostało prawie nic. Jak doszło do tego zdarzenia? - Kierowca, 62-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem, i uderzył w stojący na przystanku autobus linii 125 - relacjonuje Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Wiadomo, że ani kierowcy ani pasażerom nic się nie stało. Nie wiadomo jakie będą utrudnienia w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze