Reklama

Powrót Schetyny. Znów pokieruje Platformą na Dolnym Śląsku

21/06/2021 21:42

Europoseł Jarosław Duda nie jest już przewodniczącym dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. Na mocy partyjnego statutu zastąpił go Grzegorz Schetyna, który ponownie pokieruje działaniami partii w naszym regionie.

O zmianie na stanowisku przewodniczącego PO na Dolnym Śląsku partia poinformowała na Facebooku. Napisano, że dotychczasowy szef dolnośląskiej Platformy sam zrezygnował ze stanowiska.


Od teraz dolnośląską PO kieruje ponownie Grzegorz Schetyna. – Przed nami nowy rozdział. Wchodzimy w to na 100 proc. Tylko zwycięstwo – napisał nowy szef regionalnych struktury partii, który podziękował swojemu poprzednikowi za 4 lata przewodniczenia.


Schetyna w przeszłości przewodniczył już Platformie Obywatelskiej na Dolnym Śląsku. Później, za czasów rządów PO-PSL piastował ważne stanowiska państwowe w tym marszałka sejmu, ministra spraw zagranicznych, ministra spraw wewnętrznych i administracji oraz wicepremiera. W latach 2016-2020 był też przewodniczącym PO na całą Polskę.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości