Reklama

Pseudokibice wpadli z nielegalnymi papierosami i tytoniem. Staną przed sądem

04/12/2017 12:34

Policjanci z Wrocławia zatrzymali dwóch mężczyzn będących w posiadaniu dużej ilości nielegalnego tytoniu. Do zatrzymania doszło w sobotę wieczorem w okolicach jednego z wrocławskich targowisk.

W ręce policji wpadli dwaj mieszkańcy Wrocławia w wieku 26 i 38 lat. W ich samochodach funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 50 tysięcy sztuk papierosów oraz prawie 100 kg tytoniu bez akcyzy. Wstępnie straty, jakie poniósł z tego tytułu skarb państwa oszacowano na kwotę ponad 115 tysięcy złotych. Zatrzymani byli już wcześniej notowani. Są związani ze środowiskiem pseudokibiców jednego z wrocławskich klubów.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy i sprawdzają, skąd pochodzi zabezpieczony towar. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za przestępstwa karno-skarbowe. Może im grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości