Reklama

Radiowóz zderzył się z dwoma tramwajami. Policja ustala winnego

06/12/2017 13:22

W środę rano, przy moście Szczytnickim, doszło do kolizji radiowozu jadącego na sygnale z dwoma tramwajami. Policja prowadzi postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny stłuczki.

Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Kochanowskiego i Różyckiego, ok. godz. 8.30. Radiowóz, jadąc na sygnale w stronę Sępolna, wjechał na torowisko, tuż obok tramwaju linii 33, kursującego w tym samym kierunku. W tym momencie z naprzeciwka nadjechał tramwaj linii nr 9. Wóz policyjny najpierw otarł się o pierwszy tramwaj, a później wjechał w drugi. 


- Policjanci zostali wezwani w miejsce, gdzie doszło do potrącenia pieszego. Zarówno motorniczy, jak i kierowca radiowozu byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało - mówi Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Reklama

Stłuczka spowodowała utrudnienia w ruchu wrocławskiego MPK. Tramwaje linii 9, 17 i 33 skierowano objazdami. 


Przypomnijmy, że wczoraj na pl. Orląt Lwowskich zderzyły się dwa tramwaje, a dwie osoby zostały ranne. Pisaliśmy o tym tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości