Reklama

Raził paralizatorem kobietę, okradł ją i ukrył się w hotelu. Jest w areszcie [WIDEO]

27/04/2018 11:11

W niedzielę, 22 kwietnia, ok. godz. 20, na Przedmieściu Oławskim 44-letni mężczyzna napadł na przechodzącą obok kobietę, po czym ukradł jej torebkę i telefon komórkowy. Został zatrzymany.

Do zatrzymania złodzieja doszło w jednym z wrocławskich hoteli. Policjanci odzyskali też utracone mienie, które sprawca wyrzucił w różnych miejscach na terenie dzielnicy. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.


44-latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Dolecowo grozi mu do 12 lat więzienia.


- Taką decyzję podjął sąd, biorąc pod uwagę czyn, który popełnił zatrzymany i jego wcześniejszą karalność oraz po zapoznaniu się z dokumentacją i przesłuchaniu sprawcy - mówi Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji.

Reklama


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości