Reklama

Śmierć mężczyzny przy Pasażu Niepolda

22/12/2017 13:32

W piątkowy poranek policjanci otrzymali informacje, że przy ul. św. Antoniego na ziemi leży mężczyzna. Po przyjeździe policji był komunikatywny, ale nagle zasłabł i stracił przytomność.

Jak poinformował nas Wojciech Jabłoński z wrocławskiej policji, mężczyźnie natychmiast udzielono pierwszej pomocy. Policjanci poinformowali o tym zdarzeniu pogotowie ratunkowe. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. W trakcie interwencji było czuć od niego silną woń alkoholu. Miał około 40 lat i był bezdomny. O zdarzeniu została poinformowana prokuratura. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w śmierci tej osoby. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości