W piątkowy poranek policjanci otrzymali informacje, że przy ul. św. Antoniego na ziemi leży mężczyzna. Po przyjeździe policji był komunikatywny, ale nagle zasłabł i stracił przytomność.
Jak poinformował nas Wojciech Jabłoński z wrocławskiej policji, mężczyźnie natychmiast udzielono pierwszej pomocy. Policjanci poinformowali o tym zdarzeniu pogotowie ratunkowe. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. W trakcie interwencji było czuć od niego silną woń alkoholu. Miał około 40 lat i był bezdomny. O zdarzeniu została poinformowana prokuratura. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w śmierci tej osoby. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze