Reklama

Sterroryzował jeden z wrocławskich sklepów. Czy został złapany?

14/09/2017 11:24

Napastnik za pomocą noża sterroryzował personel jednego z wrocławskich sklepów spożywczych i zażądał wydania pieniędzy, po czym uciekł z gotówką.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia bieżącego roku. Mężczyzna za pomocą noża sterroryzował personel jednego z wrocławskich sklepów spożywczych i zażądał wydania pieniędzy. Napastnik zabrał ponad 2700 zł i uciekł.

Po analizie zapisu monitoringu, pozostawionych na miejscu zdarzenia śladów i obserwacji środowiska przestępczego  funkcjonariusze z Psiego Pola ustalili miejsce pobytu podejrzewanego o ten czyn. Policjanci zatrzymali 27-latka, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Mężczyzna przyznał się do winy. Wobec  zatrzymanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Przypomnijmy, że rozbój z niebezpiecznym narzędziem zagrożony jest karą pozbawienia wolności nawet do 15 lat.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości