Wrocławska straż miejska od początku roku ukarała już ponad 40 kierowców, którzy bezprawnie zajmowali miejsca parkingowe, dedykowane Miejskiej Wypożyczalni Sachochodów Elektrycznych VOZILLA.
Od 1 stycznia do 6 lutego strażnicy miejscy wielokrotnie interweniowali w sytuacjach parkowania nieuprawnionych pojazdów na kopertach zastrzeżonych dla Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych VOZILLA. Założyli 41 blokad na koła, a część kierowców została ukarana mandatami. Wobec niektórych osób straż miejska skieruje do sądu wniosek o ukaranie.
Vozilla ma dla swoich pojazdów 200 bezpłatnych miejsc, zarezerwowanych w centrum Wrocławia. Są one pomalowane na zielono. Ich pełna lista znajduje się tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze