Reklama

Straż miejska: wrocławianie parkują na kopertach Vozilli własnymi autami

07/02/2018 16:37

Wrocławska straż miejska od początku roku ukarała już ponad 40 kierowców, którzy bezprawnie zajmowali miejsca parkingowe, dedykowane Miejskiej Wypożyczalni Sachochodów Elektrycznych VOZILLA.

Od 1 stycznia do 6 lutego strażnicy miejscy wielokrotnie interweniowali w sytuacjach parkowania nieuprawnionych pojazdów na kopertach zastrzeżonych dla Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych VOZILLA. Założyli 41 blokad na koła, a część kierowców została ukarana mandatami. Wobec niektórych osób straż miejska skieruje do sądu wniosek o ukaranie.


Vozilla ma dla swoich pojazdów 200 bezpłatnych miejsc, zarezerwowanych w centrum Wrocławia. Są one pomalowane na zielono. Ich pełna lista znajduje się tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości