Czwartek jest kulminacyjnym dniem tegorocznej Wampiriady na Uniwersytecie Wrocławskim. Na terenie uczelni stanął krwiobus czyli specjalny pojazd, w którym studenci mogą podzielić się swoją krwią.
Organizatorem wydarzenia jest działające na Uniwersytecie Wrocławskim Niezależne Zrzeszenie Studentów. Akcja trwa już od wtorku. Przez pierwsze dwa dni żacy oddawali krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9.
W czwartek punkt krwiodawstwa przeniósł się na uczelnię. Specjalny autobus przystosowany do poboru stanął na terenie Wydziału Prawa i Administracji, przy budynku D.
Chętni mogą oddawać tam do godziny 13:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze