Reklama

Studenci oddają krew. Na UWr trwa Wampiriada

02/12/2021 10:49

Czwartek jest kulminacyjnym dniem tegorocznej Wampiriady na Uniwersytecie Wrocławskim. Na terenie uczelni stanął krwiobus czyli specjalny pojazd, w którym studenci mogą podzielić się swoją krwią.

Organizatorem wydarzenia jest działające na Uniwersytecie Wrocławskim Niezależne Zrzeszenie Studentów. Akcja trwa już od wtorku. Przez pierwsze dwa dni żacy oddawali krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9.


W czwartek punkt krwiodawstwa przeniósł się na uczelnię. Specjalny autobus przystosowany do poboru stanął na terenie Wydziału Prawa i Administracji, przy budynku D.


Chętni mogą oddawać tam do godziny 13:00.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości