Gdyby to księża i zakonnice sami wybierali prezydenta Polski, zwycięzcą pierwszej tury nie byłby Rafał Trzaskowski. Mamy wyniki z komisji wyborczej nr 7, działającej w podstawówce przy Górnickiego we Wrocławiu. To tutaj głosują m.in. mieszkańcy Ostrowa Tumskiego, w tym wrocławscy biskupi, prominentni księża, ale i zakonnice. Kto wygrał?
Wyniki wyborów z komisji przy Górnickiego we Wrocławiu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
To powinieneś sam wiedzieć.