To się nazywa korzystać z demokracji! W komisji nr 293 w DODR przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu w niedzielnych wyborach prezydenckich głosowało aż 99,93 proc. wyborców! Tak licznie do urn poszli mieszkańcy ul. Zwycięskiej, Partynickiej i Jeździeckiej. Na kogo głosowali?
Łączna frekwencja we Wrocławiu wyniosła 73,99%, a na Dolnym Śląsku - 65,53%.
Oto pełne wyniki z komisji przy Zwycięskiej
W tych komisjach we Wrocławiu frekwencja przekroczyła 80 procent
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze