Prezydent Jacek Sutryk obiecał wyremontować we Wrocławiu wiele wrocławskich ulic. Gdyby nie decyzja o przedłużeniu kadencji samorządów o pół roku Sutryk właśnie kończyłby swoje rządy w mieście. Jak wywiązał się z obietnic? Sprawdzamy!
"Wyremontujemy w pierwszej kolejności: Powstańców Śląskich, Gajowicką, Zaproską, Tęczową i Szpitalną, Kamienną, Pomorską, Komandorską, Zielińskiego, Nowowiejską, Słowiańską, Kościuszki i Poznańską" - zapowiadał Jacek Sutryk przed wyborami. Efekt? Mizerny. Byliśmy na każdej z tych ulic. Wciąż są dziurawe, gdzieniegdzie dziury prowizorycznie załatano. Zresztą, sami zobaczcie w naszej galerii zdjęć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze