Reklama

Tragiczny wypadek pod Wrocławiem. Bus pracowniczy uderzył w drzewo. Dwie osoby nie żyją

06/08/2024 12:36

Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 8 Wrocław - Kłodzko. W Pustkowie Wilczkowskim, tuż pod Wrocławiem, należący do firmy transportowej z Nowej Rudy bus marki Mercedes uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowało pięć osób. Mężczyźni jechali nim do pracy.

Do tragedii doszło około godziny 6.30. Z niewyjaśnionych przyczyn bus mercedesa zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowało  pięcioro mężczyzn.

Dwoje z nich nie przeżyło - to pasażer w wieku 41 lat i kierowca w wieku 43 lat. Troje mężczyzn w wieku 25, 25 i 22 lat zostało przetransportowanych do wrocławskich szpitali. Jednego z poszkodowanych, który był w najgorszym stanie, zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Na miejsce wypadku udaje się prokurator, ruch odbywa się wahadłowo - poinformowała Aleksandra Pieprzycka z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

Jak ustalił portal TuWroclaw.com, dwuletni bus należał do firmy transportowej z Nowej Rudy. Podróżujący nim mężczyźni jechali do pracy.

GDDKiA poinformowała, że wprowadzono objazd drogami lokalnymi dla pojazdów osobowych. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 12.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości