Reklama

Ukradł prawie 4 miliony złotych. Został zatrzymany przez policję

18/07/2018 10:09

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wyprowadzanie majątku z jednej z prywatnych spółek. Podejrzany przywłaszczył sobie prawie 4 miliony złotych i fałszował dokumenty.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z komendy miejskiej we Wrocławiu zatrzymali 66-letniego mężczyznę podejrzanego o wyprowadzenie i przywłaszczenie majątku z jednej z prywatnych miejscowych spółek.


Podczas sprawdzania dokumentacji funkcjonariusze ustalili też, że mężczyzna fałszował dokumenty spółki i potwierdzał nieprawdę.  – Prowadząc dalsze czynności procesowe wspólnie z prokuraturą, zabezpieczyli na poczet przyszłych kar i grzywien pieniądze w kwocie blisko 3,9 miliona złotych, które znajdowały się na różnych kontach bankowych – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak.

Reklama

Mężczyźnie może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości