Reklama

Ukradli ławkę z wrocławskiego Rynku

28/06/2018 14:35

Trzej mężczyźni w wieku od 25 do 37 lat odpowiedzą za kradzież ławki z wrocławskiego Rynku. W momencie zatrzymania na gorącym uczynku wszyscy byli pijani i nie potrafili wytłumaczyć powodów swojego zachowania.

– Wrocławscy policjanci, tuż przed godziną 23.00 otrzymali zgłoszenie o trzech mężczyznach, którzy z terenu wrocławskiego Rynku ukradli ławkę. Funkcjonariusze, mając rysopis sprawców, natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania. Namierzyli ich w rejonie ulicy św. Mikołaja. Sprawcy, jak gdyby nic się nie stało, siedzieli na tej ławce – relacjonuje sierż. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Gdy mężczyźni zostali zatrzymani przez policyjnych wywiadowców, okazało się, że są nietrzeźwi. Mieli, od blisko 1 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Nie potrafili też w żaden sensowny sposób wyjaśnić policjantom, jakie były motywy ich działania. Teraz za swój chuligański wybryk będą musieli odpowiedzieć. Cała trójka usłyszała już zarzut kradzieży.

Reklama

W świetle obowiązujących przepisów czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości