Zepsute auto blowało przejazd tramwajów w stronę centrum. Także samochody zatrzymały się w korku.
Auto zepsuło się na torowisku na ul. Krakowskiej po godz. 8.30 w poniedziałek, 6 czerwca. Osobowe volvo zablokowało przejazd tramwajów w stronę centrum. Pojazdu przez dłuższy czaas nie dało się zepchnąć z torowiska. Awaria spowodowała utrudnienia także dla kierowców jadących do centrum. Motorniczy tramwaju linii 3 wypuścił pasażerów. Przed godz. 9 ruch został przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze