W czwartek, 2 maja, na skrzyżowaniu ulic Szczytnickiej i Wyszyńskiego, przez cztery godziny nie będzie działać sygnalizacja świetlna.
Utrudnienia będą występować w godzinach od 9 do 13. Ich powodem będą prace związane ze zmianą lokalizacji szafy sterowniczej sygnalizacji, tak by mogła ona zostać podłączona do systemu ITS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze