Do tragedii doszło w czwartek, w rzece Ślęzie, w zachodniej części Wrocławia. Z wody został wyłowiony martwy, młody mężczyzna.
Policjanci dostali zgłoszenie o mężczyźnie w rzece ok. godz. 10. Został zauważony w rejonie ulic Żernickiej i Jaksonowickiej. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili utonięcie. Ciało zostało wyłowione z wody przed godz. 12.
Udało się ustalić tożsamość 25-letniego wrocławianina, potwierdziła ją również jego rodzina. W miejscu zdarzenia pojawił się także prokurator.
Mężczyzna miał na sobie spodenki i koszulkę. Ze względu na to, że nie jest to strój kąpielowy, policja bierze pod uwagę, że był to nieszczęśliwy wypadek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze