Reklama

W Ślęzie utonął 25-latek. To nieszczęśliwy wypadek?

17/08/2018 11:48

Do tragedii doszło w czwartek, w rzece Ślęzie, w zachodniej części Wrocławia. Z wody został wyłowiony martwy, młody mężczyzna. 

Policjanci dostali zgłoszenie o mężczyźnie w rzece ok. godz. 10. Został zauważony w rejonie ulic Żernickiej i Jaksonowickiej. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili utonięcie. Ciało zostało wyłowione z wody przed godz. 12.


Udało się ustalić tożsamość 25-letniego wrocławianina, potwierdziła ją również jego rodzina. W miejscu zdarzenia pojawił się także prokurator.  


Mężczyzna miał na sobie spodenki i koszulkę. Ze względu na to, że nie jest to strój kąpielowy, policja bierze pod uwagę, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości