Wrocławscy strażnicy miejscy zachęcają wszystkich kierowców do udziału w darmowych badaniach jakości spalin. Dzięki badaniu możemy dowiedzieć się, czy spaliny wydostające się z rur wydechowych naszych samochodów spełniają normy i czy nie dostaniemy mandatu za zanieczyszczanie środowiska.
Badania spalin samochodów napędzanych silnikami benzynowymi są prowadzone przy pomocy analizatora spalin, silniki diesla sprawdzane są dymomierzami. Oba urządzenia znajdują się na wyposażeniu komendy straży miejskiej przy ul. Gwarnej 5/7.
Każdy kierowca, który chciałby dowiedzieć się, czy jego samochód spełnia ustalone normy emisji może to zrobić bezpłatnie i bez konsekwencji (w przypadku dobrowolnej kontroli nie należy obawiać się mandatu) powinien odwiedzić wrocławskich strażników, którzy proszą o wcześniejsze umówienie terminu pod numerem telefon u 71 370 02 59 lub mailowo : [email protected].
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze