Statystyki dolnośląskiej drogówki nie wyglądają zbyt optymistycznie. W stosunku do poprzedniego weekendu liczba pijanych kierowców wzrosła ponad dwukrotnie!
W sobotę i niedzielę, na drogach naszego województwa mundurowi zatrzymali 68 nietrzeźwych kierowców. Dla porównania w ostatni weekend lipca za podobne przewinienie ukarano 31 osób. Na szczęście, w stosunku do poprzedniego weekendu nieco zmalała liczba wypadków drogowych. W ten weekend policjanci otrzymali zgłoszenia o 14 zdarzeniach tego typu, w poprzedni wypadków było 18.
Przez dwa weekendowe dni dolnośląscy policjanci interweniowali 2553 razy. W 104 przypadkach sprawców przestępstw i wykroczeń udało się zatrzymać na gorącym uczynku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze