Reklama

Weekend na drogach: dwa razy więcej pijanych kierowców!

08/08/2016 09:39

Statystyki dolnośląskiej drogówki nie wyglądają zbyt optymistycznie. W stosunku do poprzedniego weekendu liczba pijanych kierowców wzrosła ponad dwukrotnie!

W sobotę i niedzielę, na drogach naszego województwa mundurowi zatrzymali 68 nietrzeźwych kierowców. Dla porównania w ostatni weekend lipca za podobne przewinienie ukarano 31 osób. Na szczęście, w stosunku do poprzedniego weekendu nieco zmalała liczba wypadków drogowych. W ten weekend policjanci otrzymali zgłoszenia o 14 zdarzeniach tego typu, w poprzedni wypadków było 18.


Przez dwa weekendowe dni dolnośląscy policjanci interweniowali 2553 razy. W 104 przypadkach sprawców przestępstw i wykroczeń udało się zatrzymać na gorącym uczynku.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości