Reklama

Wielki pożar na Żernikach. Nad miastem unosi się gęsty dym

09/07/2018 11:17

W poniedziałek przed południem nad Żernikami pojawiły się kłęby ciemnego dymu. Na dużym obszarze płonie 30-hektarowe pole. Na miejsce przyjechało dwanaście zastępów straży pożarnej.

Płoną suche trawy i zboże na 30-hektarowym polu znajdującym się za osiedlem WuWa przy ulicy Maxa Berga i Tadeusza Brzozy. Na miejsce przyjechało dwanaście zastępów straży pożarnej. Nad miastem unosi się gęsty dym.


Pożar został częściowo przygaszony, choć działania utrudniały silny wiatr i zadymienie. Zapalił się także kombajn. Strażacy walczą, żeby pożar nie rozprzestrzenił się do pobliskiego lasku.


Dym z pożaru dociera nad Autostradową Obwodnicę Wrocławia, jadący nią kierowcy są proszeni o bezpieczną jazdę. 

Reklama

Nie wiadomo, jaka była jego przyczyna.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości