W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy włamali się do sklepu z odzieżą przy ul. Oławskiej. W sobotę przed południem miejsce było sprawdzane przez policjantów.
Złodzieje włamali się do sklepu oferujacego m. in. odzież z godłem Polski, flagi polskie i koszulki Śląska Wrocław. Wybili w tym celu szybę w witrynie.
Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji potwierdza, że z wnętrza lokalu zginęło trochę rzeczy. - Teraz funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i będą ustalać sprawców - dodaje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze