Reklama

Włamanie do sklepu z odzieżą patriotyczną. Interweniowała policja [ZDJĘCIA]

09/09/2017 11:49

W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy włamali się do sklepu z odzieżą przy ul. Oławskiej. W sobotę przed południem miejsce było sprawdzane przez policjantów.

Złodzieje włamali się do sklepu oferujacego m. in. odzież z godłem Polski, flagi polskie i koszulki Śląska Wrocław. Wybili w tym celu szybę w witrynie.


Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji potwierdza, że z wnętrza lokalu zginęło trochę rzeczy. - Teraz funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i będą ustalać sprawców - dodaje.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości