Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży markowych rowerów. Wartość jednego ze skradzionych jednośladów to 4 tysięcy złotych.
Funkcjonariusze z komisariatu Stare Miasto zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów. Policjanci znaleźli przy nim nożyce do cięcia metalu. Po sprawdzeniu okazało się, że ma on na swoim koncie 9 kradzieży jednośladów.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna działał w okresie od maja do sierpnia, gdy najwięcej osób przesiada się z samochodów na swoje jednoślady. Wybierał rowery markowe, drogie i dobrze wyposażone. Najdroższy skradziony przez niego rower jest wart 4.000 zł. Pozostałe rowery kosztowały właścicieli średnio 1000 zł.
Policjanci ustalili, że sprawca 25 sierpnia ukradł mieszkańcowi Wrocławia plecak z wieloma ważnymi dokumentami i kluczykami do samochodu.
Za popełnione czyny podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze