Reklama

Wrocław: 32-latek ukradł kurtkę. Bo było mu zimno?

01/12/2021 12:19

Wrocławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który w jednym z centrów handlowych ukradł kurtkę o wartości blisko tysiąca złotych. Mężczyzna trafił do aresztu i może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Do zdarzenia doszło w jednym z wrocławskich centrów handlowych na terenie Starego Miasta. – Mężczyzna „zapomniał” zapłacić za kurtkę wartości blisko tysiąca złotych. 32-latek został ujęty przez pracownika ochrony i przekazany przybyłemu na miejsce patrolowi policji – mówi sierżant sztabowy Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Mieszkaniec Jawora trafił do aresztu. O jego przyszłości zadecyduje sąd. – Zgodnie z artykułem 278 Kodeksu karnego grozić mu może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia funkcjonariusz.

Reklama

– Warunki pogodowe są niesprzyjające, a temperatura w nocy spada poniżej zera, dlatego warto też wyciągnąć z szafy cieplejszą odzież lub pojechać do sklepu celem jej kupna – apeluje policjant. Dodaje, że zapewne tak samo pomyślał zatrzymany 32-latek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości