Reklama

Wrocław: Atak nożownika na Nowym Dworze. Jest na wolności

08/09/2022 14:50

Tuż po godz. 10 pracownicy obsługujący śmieciarki na ulicy Budziszyńskiej zostali zaatakowani przez mężczyznę z nożem. Udało im się uciec. Twierdzą, że to już drugi atak tego człowieka na nich, dokładnie w tym samym miejscu.

Załogi dwóch śmieciarek, wywożących odpady z Nowego Dworu, w czwartek rano zostały zaatakowane przez mężczyznę z nożem. Pracownicy uciekli w porę, nie doznali więc żadnych obrażeń. Napastnik ulotnił się, a na miejscu interweniowała policja. Wizerunek mężczyzny zarejestrowała kamera zamontowana w śmieciarce


- To już drugie takie zdarzenie w ciągu kilku miesięcy. Za pierwszy razem ten sam człowiek skutecznie zaatakował naszego ładowacza, raniąc go nożem w nogę. Ale policja umorzyła tę sprawę. Dziś mieliśmy powtórkę - mówi Olivier Brodecki, kierowca zaatakowanej śmieciarki. 

Reklama

Dodaje, że z wypowiedzi mieszkańców wynika, iż mężczyzna ten biega z nożem za przechodniami. 


Wrocławska policja informuje, że przed godz. 15 rozpoczęło się przesłuchanie kierowcy śmieciarki. 


**AKTUALIZACJA, godz. 16.20**


Policjanci poszukują mężczyzny, który po zatrzymaniu usłyszy zarzuty związane z groźbami karalnymi z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji przekazuje, że funkcjonariuszom znana jest już tożsamość poszukiwanego.


mgo, k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości