Reklama

Wrocław: Awaria MPWiK. Zamkną dwa pasy ruchu na Jana Pawła II

01/08/2023 07:55

Awaria w rejonie placu Jana Pawła II we Wrocławiu. MPWiK musi pilnie naprawić kilka fragmentów kanalizacji burzowej. Roboty będą prowadzone na ul. Podwale tuż przy wyjazdach z placu Jana Pawła II na ul. Podwale.

Na przejeździe od placu w stronę mostu Sikorskiego przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego zajęty zostanie pas ruchu. Ulica będzie zwężona, a samochody będą omijać miejsce naprawy awarii jadąc torowiskiem. Jadący od strony mostu Sikorskiego natomiast będą mieli do dyspozycji jeden pas ruchu mniej. Wyłączony będzie lewy pas do jazdy prosto. Z drugiej strony placu - na wyjeździe z Jana Pawła II ulicą Podwale w kierunku placu Orląt Lwowskich - roboty będą prowadzone na lewym pasie, tym, na którym są strzałki nakazujące zmianę pasa na prawy.


ZOBACZ NA MAPKACH, GDZIE NIE BĘDZIE PRZEJAZDU


Początkowo wodociągi planowały rozpoczęcie remontu 1 sierpnia, jednak w ten termin został przesunięty o tydzień. - MPWiK zobowiązało się do wykonania prac jak najszybciej - na dziś deklarowany termin realizacji prac to od 07 sierpnia do 31 sierpnia - oraz przy minimalizacji utrudnień dla ruchu drogowego - zaznacza Elżbieta Maciąg z Wydziału Inżynierii Miejskiej wrocławskiego ratusza.

Reklama

 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości