We wtorek rano na skrzyżowaniu Podwala ze Świdnicką doszło to awarii zwrotnicy. Przez około godzinę siedem linii kursowało objazdami.
Do awarii doszło po godzinie 9:00. Uszkodzona zwrotnica uniemożliwiała przejazd przez skrzyżowanie. Tramwaje linii 3, 6, 7, 10, 20, 23, 33 skierowano objazdem przez pl. Legionów i Piłsudskiego.
Usterkę udało się naprawic około godz. 10:30. Obecnie ruch tramwajów odbywa się tam już normalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze