Reklama

Wrocław: Cudzoziemiec nielegalnie przekroczył granicę. Wpadł na lotnisku

21/12/2021 12:49

Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali na wrocławskim lotnisku 52-letniego Ukraińca. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za nielegalne przekroczenie granicy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 grudnia, na na lotnisku we Wrocławiu-Strachowicach. Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali 52-letniego Ukraińca, który przyleciał z Lwowa.

– Cudzoziemiec był poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim. Jego poszukiwania trwały od maja 2020 roku z uwagi na popełnienie przez niego przestępstwa polegającego na przekroczeniu granicy państwowej przy użyciu podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami – mówi mówi mjr SG Joanna Konieczniak z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Dodaje, że Ukrainiec został ukarany karą grzywny, której nie zapłacił. – Po wpłaceniu blisko 1500 zł na wskazane konto bankowe Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim i po okazaniu dowodu wpłaty mężczyzna został zwolniony – dodała funkcjonariuszka.


mh/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości