Po godz. 20 wybuchł pożar w budowanym na ul. Rychtalskiej bloku mieszkalnym. Dym widoczny jest z wielu rejonów miasta.
Strażacy informują, że w pożarze na Promenadach Wrocławskich nikt nie ucierpiał. W akcji gaszenia ognia wzięło udział 9 zastępów strażaków.
- Na najwyższej kondygnacji bloku w budowie zapaliły się śmieci i od tego zaczął się pożar. Na ten moment (po godz. 20.30) sytuacja jest już opanowana - mówi dyżurny wrocławskiej straży pożarnej.
To już drugi pożar we Wrocławiu w niedzielę. Ok. godz. 17 ogniem zajęło się mieszkanie na Ołtaszynie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze