Wrocławski Szermierz – pomnik z pl. Uniwersyteckiego – znów stracił szpadę. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, gdy młoda kobieta zamachnęła się na rzeźbę torebką.
Sprawę udało się ujawnić dzięki miejskiemu monitoringowi, którego operator około godz. 0:13 w nocy z piątku na sobotę zauważył młodą kobietę niszczącą pomnik. Według ustaleń wrocławskiej straży miejskiej kobieta miała celowo wymachiwać swoją torebką, tak by zahaczyć nią o szpadę i ją ułamać.
Na miejsce natychmiast został wysłany patrol, który ujął, jak się później okazało nietrzeźwą kobietę. Imprezowiczka odpowie za dewastację mienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze