Reklama

Wrocław: damską torebką ułamała szpadę Szermierza

30/04/2018 11:02

Wrocławski Szermierz – pomnik z pl. Uniwersyteckiego – znów stracił szpadę. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, gdy młoda kobieta zamachnęła się na rzeźbę torebką.

Sprawę udało się ujawnić dzięki miejskiemu monitoringowi, którego operator około godz. 0:13 w nocy z piątku na sobotę zauważył młodą kobietę niszczącą pomnik. Według ustaleń wrocławskiej straży miejskiej kobieta miała celowo wymachiwać swoją torebką, tak by zahaczyć nią o szpadę i ją ułamać.


Na miejsce natychmiast został wysłany patrol, który ujął, jak się później okazało nietrzeźwą kobietę. Imprezowiczka odpowie za dewastację mienia.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości