We wtorkowe popołudnie tramwaje linii nr 3 i 5 w obu kierunkach kursowały objazdem z powodu kolizji tramwaju z samochodem osobowym na ul. Krakowskiej.
Przez około półtorej godziny nie było przejazdu dla tramwajów przez ulicę Krakowską. Ruch blokowały tramwaj i samochód, które zderzyły się na wysokości stacji paliw BP.
Tramwaje linii 3 i 5 w obu kierunkach zostały skierowane objazdem od pl. Wróblewskiego przez ulice Pułaskiego i Hubską do pętli Tarnogaj. Autobusy "za tramwaj" kursowały natomiast w relacji pl. Wróblewskiego - Księże Małe.
Ruch został w tym miejscu przywrócony przed godz. 18.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze