Do napadu doszło w poniedziałek, ale dopiero dziś poinformowała o nim policja. Wiadomo, że jeszcze tego samego policjanci z komisariatu przy ul. Traugutta zatrzymali parę, która próbowała sprzedać skradzioną biżuterię. - Te osoby twierdzą, że nie miały do końca wiedzy o tym, skąd pochodzi biżuteria, ale ten wątek będzie jeszcze sprawdzany przez policjantów - informuje Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Nagranie z monitoringu działającego w lombardzie pozwoliło szybko namierzyć bandytów, którzy dokonali napadu. To dwaj mieszkańcy Wrocławia w wieku 28 i 31 lat. Już we wtorek wpadli w ręce policji. - Usłyszeli oni zarzuty rozboju. Mężczyźni wcześniej byli już karani. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd na podstawie zebranych materiałów i dowodów wydał już postanowienie o tymczasowym areszcie podejrzanych na 3 miesiące - wylicza Aleksandra Freus. Bandytom grozi nawet 12 lat więzienia.
412-171823
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze