Reklama

Wrocław: Napad na lombard na Brochowie. Wszystko nagrały kamery!

13/01/2023 15:30

Dwóch zamaskowanych bandytów wtargnęło do lombardu na wrocławskim Brochowie. Do środka weszli przez zaplecze. Obezwładnili przebywającego tam pracownika, po czym ukradli kasetkę ze złotą biżuterią wartą 10 tysięcy złotych. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

ZOBACZ KADRY Z FILMU Z KAMERY [KLIKNIJ]


Do napadu doszło w poniedziałek, ale dopiero dziś poinformowała o nim policja. Wiadomo, że jeszcze tego samego policjanci z komisariatu przy ul. Traugutta zatrzymali parę, która próbowała sprzedać skradzioną biżuterię. - Te osoby twierdzą, że nie miały do końca wiedzy o tym, skąd pochodzi biżuteria, ale ten wątek będzie jeszcze sprawdzany przez policjantów  - informuje Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Nagranie z monitoringu działającego w lombardzie pozwoliło szybko namierzyć bandytów, którzy dokonali napadu. To dwaj mieszkańcy Wrocławia w wieku 28 i 31 lat. Już we wtorek wpadli w ręce policji. - Usłyszeli oni zarzuty rozboju. Mężczyźni wcześniej byli już karani. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd na podstawie zebranych materiałów i dowodów wydał już postanowienie o tymczasowym areszcie podejrzanych na 3 miesiące - wylicza Aleksandra Freus. Bandytom grozi nawet 12 lat więzienia.

Reklama

412-171823


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości